1

مشاهده در قالب PDFچاپفرستادن به ایمیل

معاون استاندار و فرماندار مراغه در شوراي اداري شهرستان مطرح کرد:

مجموعه مدیریت شهری در اجرای طرح های زیربنایی موفق عمل کرده است

464026586_475322

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به تعامل مثبت شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه اظهار داشت: شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه در اجرای طرح های زیرساختی و زیربنایی شهر موفق عمل کرده و شاهد روند رو به رشد طرح های عمرانی هستیم.
به گزارش روابط عمومي شهرداري و شوراي اسلامي شهرمراغه وي که در جلسه شوراي اداري شهريتان سخن مي گفت افزود: میدان آرد و غلات، خیابان های در دست احداث ۴۵ متری شهرک سهند به میدان مادر، ۳۵ متری الغدیر به شهرک گلشهر، مجتمع تجاری رفاهی، پارک ولیعصر(عج)، فرهنگسرای امیرکبیر و خیابان شهید قدوسی از جمله مهمترین طرح های قابل اجرا مجموعه مدیریت شهری است.
وی با تقدیر از عملیات برف روبی معابر اصلی و فرعی شهر مراغه از سوی عوامل شهرداری خاطرنشان کرد: با توجه به بارش برف در روزهای گذشته با آماده باش مجموعه مدیریت شهری، تمام سطح شهر در حال کنترل است و معابر اصلی و فرعی شهر برفروبی شده است.
معاون استاندارآذربايجانشرقي در ادامه با تاکید بر لزوم وحدت در بین جناح‌های سیاسی و اجتماعی گفت: نگاه به داخل، ایجاد انسجام و توجه به مدیریت جهادی راهگشای مشکلات کنونی است.
وي با بیان اینکه ایجاد انسجام و اتحاد بین گروه های سیاسی بیش از پیش احساس می شود افزود: دشمن روی بحران های سیاسی و اجتماعی در داخل کشور برنامه ریزی ویژه ای کرده از این رو باید وحدت بین آحاد مردم و مسوولان تقویت شود.
مهندس شکري اضافه کرد: متاسفانه برخی جریان های داخلی اقدام به تفرقه افکنی و تخریب تلاش های دولت و مسوولان خدوم کشور می کنند که امری ناپسند است.
شکری گفت: اگر امروز در برابر مشکلات و تحریم ها و تهدیدها ایستاده ایم، همه به واسطه تلاش دولتمردان و استقامت و مجاهدت آحاد مردم بوده است.
وی افزود: تلاش و مجاهدت نیروهای مسلح و مدیریت جهادی نیروهای نظامی و انتظامی زمینه ساز امنیت موجود کشورمان به رغم تهدیدهای آمریکا و نظام سلطه شده است.
فرماندار مراغه با تاکید بر لزوم حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو ادامه داد: حضور آحاد مردم در پای صندوق های رای، زمینه ساز ناامیدی و عقب نشینی دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب خواهد شد.
شکری همچنین از مدیران و مسوولان دستگاه های اجرایی و خدمات رسان خواست تا از حضور و فعالیت در ستادهای انتخاباتی نامزدهای مجلس پرهیز کنند.
وی گفت: هرگونه سو استفاده از بیت المال و استفاده از اموال و امکانات دولتی برای نامزدهای انتخابات تخلف بوده و مناسب نیست.
شکری افزود: تخریب دولت و ایجاد یاس و نا امیدی و نیز قول هایی خلاف وظایف نمایندگی و طرح مسائل تفرقه افکن در بین گروه های سیاسی و آحاد مردم در جریان تبلیغات انتخاباتی از جمله مواردی است که نباید از سوی نامزدهای انتخاباتی انجام شود.
وی با اشاره به عزم مسوولان شهرستانی برای توسعه عمرانی و زیرساختی گفت: هم اکنون اقدامات مناسبی برای توسعه فرودگاه سهند انجام شده و عملیات اجرایی احداث پل کهجوق و رایزنی برای تخصیص زمین مناسب برای ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در حال انجام است.
وی با تاکید بر لزوم همراهی رسانه ای ادارات با رسانه ها افزود: روابط عمومی دستگاه های اجرایی و خدمات رسان برای  تبیین خدمات و عملکرد با رسانه ها از جمله خبرگزاری ایرنا تعامل بیشتری داشته باشند.
در این نشست از روسای دانشگاه آزاد اسلامی، تامین اجتماعی، راه و حمل و نقل جاده ای، اوقاف و امور خیریه، بانک ملت شعبه قدس و دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی در مراغه تجلیل شد.