صفحه اصلیاخبارشهردار مراغه خبرداد:

شهردار مراغه خبرداد:

مشاهده در قالب PDFچاپفرستادن به ایمیل

استفاده از ظرفیت های قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) برای اجرای پروژه های مدیریت شهری مراغه
4 پروژه مهم عمران شهری در آستانه عقد قرارداد قرار گرفت

zx1

شهردار مراغه از فراهم شدن زمینه عقد قرارداد با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) برای اجرای 4 پروژه مهم و زیربنایی در سطح شهر مراغه خبر داد .
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه مهندس محمدرضا احمدی در جلسه مشترک شهرداری با کارشناسان قرارگاه خاتم ضمن اعلام مطلب فوق گفت : امروز سپاه پاسداران درعرصه های مختلف منطقه ای و فرامنطقه ای با انجام فعالیت های عمرانی و فرهنگی  متعدد به پرچم دار اصلی اعتلای کشور تبدیل شده است .
وی با اشاره به توانمندی های بالای قرارگاه خاتم در حوزه عمرانی گفت : به جرات می توان گفت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) موجب سربلندی جمهوری اسلامی و نماد پیشرفت در کشور می باشد.
شهردار مراغه افزود: به دنبال سفر اخیر دکتر سعید محمد فرمانده محترم قرارگاه سازندگی خاتم به مراغه و موافقت ایشان با ورود قرارگاه به عرصه اجرای پروژه های عمران شهری مراغه،  جلسات متعددی در تهران و مراغه با حضور کارشناسان فنی هردو مجموعه تشکیل شد که نهایتا در جلسه هفته گذشته در تهران توافقات خوبی در این زمینه حاصل گردید.

zx4مهندس محمدرضا احمدی گفت : در این راستا مقرر گردید بیش از 10 پروژه جمعا به ارزش 650 میلیارد تومان در طی سال های آتی با مشارکت قرارگاه اجرا گردد که مقدمات عقد قرارداد برای اجرای 4 پروژه مهم عمران شهری شامل پل روگذر تقاطع مابین 48 متری شهید دهقان و آزادگان به طول 700 متر ، زیرگذر میدان مادر، روگذر میدان گاز و پل دوم دره کوپیران در بلوار 45 متری شهید سردار سلیمانی در حدفاصل میدان مادر و خیابان سهند فراهم شد که طی ماههای آتی بعد از امضای قراردادمراسم کلنگ زنی اولین پروژه با حضور مقامات کشوری و استانی برگزار گردد.
شهردار مراغه توسعه و بهبود زیرساخت های شهری و ایجاد شرایط لازم برای سهولت در دسترسی ها را از اهداف اصلی مدیریت شهری مراغه عنوان کرده و گفت : با احداث و بهره برداری از خیابان 45 متری میدان مادر تا سهند ضمن کاهش حجم ترافیک میدان جهاد دسترسی به شهرک های سهند، ولی عصر(عج) ، امام علی(ع)، زیباشهر و امام حسن (ع) به میزان قابل توجهی تسهیل خواهد شد .
شهردار مراغه با تاکید بر ضرورت ایجاد بسترهای لازم برای گسترش استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی با هدف کاهش بار ترافیکی معابر اصلی شهر گفت : با اجرای این مسیر ضمن ایجاد فرصت های شغلی جدید، موجبات تقویت بخشی از اقتصاد شهری مراغه نیز فراهم خواهد شد.

zx2zx3

zx5zx6