صفحه اصلیاخبارشهردار مراغه مطرح کرد؛

شهردار مراغه مطرح کرد؛

مشاهده در قالب PDFچاپفرستادن به ایمیل

اجرای طرح های مسیرگشایی در مراغه ،
 زمینه ساز گشودن گره های کور ترافیکی درون شهری در سال های آینده است

DSC_1061

زمینه ساز گشودن گره های کور ترافیکی درون شهری در سال های آینده است
شهردار مراغه گفت: از ابتدای سال‌جاری تا پایان بهمن امسال ۷۰ درصد از ردیف‌های درآمدی بودجه محقق شده است.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه به نقل از ایرنا محمدرضا احمدی افزود: در این مدت، حدود ۶۰ میلیارد تومان از این بودجه محقق شده و با توجه به درپیش بودن روزهای پایانی سال پیش بینی می شود این میزان به ۸۵ درصد نزدیک شود.
وی ادامه داد: تحقق این میزان از بودجه ۸۹ میلیارد تومانی مصوب شهرداری مراغه در حالی است که وضعیت اقتصادی و رکود بازار مسکن و ساخت و سازها بیش از هر زمانی احساس می شود.
وی با بیان اینکه سال جاری به عنوان سال عمران و آبادانی شهری است، اضافه کرد: تخصیص حدود ۴۸.۵ درصد از بودجه سال جاری به بخش عمرانی در طول سالیان اخیر بی سابقه بوده و نشان از رویکرد عمرانی شهرداری است.
وی با اشاره به طرح های اجرا شده عمران شهری مراغه گفت: تعرض پل دژبانی و احداث بوستان نیایش در کنار نهضت آسفالت ریزی و پیاده رو سازی مهم ترین طرح های اجرا شده در سال جاری توسط شهرداری بوده است.
وی افزود: آغاز عملیات اجرایی طرح های احداث خیابان های ۶۵ متری، ۴۵ متری شهید سردار سلیمانی حد فاصل میدان سهند تا میدان مادر و ۳۵ متری الغدیر به گلشهر از جمله طرح هایی است که در سال جاری آغاز شده است.
وی ادامه داد:  اجرای طرح های مسیرگشایی که در طول سال های اخیر کم نظیر بوده، زمینه ساز گشودن گره های کور ترافیکی درون شهری مراغه در سال های آینده و نیز توسعه شهر است.
وی با اشاره به بودجه ۱۱۰ میلیارد تومانی شهرداری مراغه برای سال آینده اضافه کرد: سال آینده نیز سال ویژه ای برای اجرای طرح های بزرگ عمران شهری به ویژه طرح های مسیرگشایی خواهد بود.
شهردار مراغه گفت: با رایزنی های انجام شده، با مشارکت و سرمایه گذاری ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و قرارگاه خاتم الانبیا (ص) طرح های بزرگ عمرانی نیز در سال آینده در شهر مراغه انجام می شود.
احمدی افزود: اجرای چند روگذر و نیز احداث مجتمع های مسکونی ارزان قیمت از جمله طرح هایی است که با مشارکت این نهادها در شهر مراغه در سال آینده انجام خواهد شد.